DIÁŘ 2021

Krásný den🔅.

Je to tu! Nastal čas, abych vám prozradila jak bude letošní diář vypadat😍. Těšíte se? Já moc.

Před nějakou dobou jsem zveřejnila na svém instagramu, jak bude vypadat obálka očekávaného diáře. Ovšem okolnosti to chtěly jinak, a tak jsem vytvořila obálku s jiným designem, kterou jsem si ovšem nechávala jen pro sebe. Viděla ji pouze moje rodina. Moc děkuji mamince a mladšímu bráchovi, že mi pomohli diář zkontrolovat🍀. Vždycky mám obavu, aby nebylo něco špatně. (Pokud najdete nějakou chybu, budu moc ráda, když na mě budete hodní a klidně mi o ní napíšete✨.) Upřímně jsem moc ráda, že jsem letos diář stihla poměrně brzy. No, nebudu to zdržovat a jdeme se na něj podívat👇🏽.

Diář je velikostně menší než A5 s bílou kroužkovou vazbou. Nepřijde mi tedy ani moc velký ani moc malý. Kroužková vazba si myslím, že je super, protože já si většinou do ní zasunu tužku, abych ji měla vždy po ruce. Je se vzorem květin, které se ukrývají i uvnitř, ale to předbíhám...Hnedka na první straně si připomenete, jaké máme státní svátky během roku.


Diář je týdenní. Najdeš v něm hnedka několik plánovačů. Roční, sloupcový měsíční, čtvercový měsíční, týdenní přehled a nesmí chybět habit tracker, který je u každého měsíce. (Přiznám se že stránku s habit trackerem a jmeninami a stránku s ročním přehledem jsem úplně zapomněla vyfotit. Nevadí, ukážu vám ji určitě na instagramu, kde diářem prolistuju.)

Tečka u jednotlivých dní znázorňuje státní svátek.

Státní svátky jsou také napsány u jednotlivých dní v týdenním přehledu. Najdeš tam kromě nich i dny, které mi přišly nějak zajímavé. Každý měsíc tedy obsahuje: úvodní stranu s kresbou a citátem, prázdnou dvoustranu na vaše myšlenky nebo fotky, stranu s habit trackerem a jmeninami, stranu měsíčního přehledu a jako poslední pak jednotlivé týdenní přehledy.


K diáři dostanete i dárek, ale pšššt je to tajemství🤫. Dalšími novinkami jsou přání a samolepky. Jasně, že samolepky nemůžou chybět. Určitě je využijí i lidé, co si vedou vlastní bullet journal. Balíček obsahuje dvě platíčka. Jedno s obrázky květin a na druhém jsou i okýnka pro nějaké přehledy nebo vlastní vzkazy📝.


A jako poslední jsou již zmiňovaná blahopřání. Najdete je ve dvou designech ve velikosti A6. Jedno je s textem Všechno nejlepší a druhé s Krásné narozeniny. Uvnitř jsou přání bílá, abyste měli spoustu místa na vzkazy nebo i na nějakou tu malou fotku. Ke každému dostanete samozřejmě i obálku a též nějaké to překvapení, které ovšem nemusíte vůbec použít.


Tak a to je prozatím vše☺️. Chtěla bych moc poděkovat i Michalu Barešovi - web, IG - za fotky v našem překrásném skalním městě Adršpach. Víc jich budete určitě vídat na mém instagramu 🙋🏼‍♀️. Kde můžete tyto produkty koupit? Zatím jen na mém E-SHOPU. No, a já moc doufám, že se vám novinky líbí a pokud ano, určitě mi o tom dejte vědět, třeba na Instagram do zpráv. Budu moc moc ráda🥰. Já se budu těšit na spoustu objednávek s radostmi a vy se mějte nádherně🔅. Nikol🌼

296 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Odpočinek